Srpen 2014

Jídelníček.. Orientační (Jak jsem jedla např. dnes, ale cca denně)

27. srpna 2014 v 21:43 | Azzy
Všechny dny se mění hl. jídla, ale uzobávání je +- stejný

Snídaně: rohlík s mandlema (hrst), pár vlašských oříšků, 5 kousů 90% čokolády
svačina: mandle, piškoty, šunka, borůvky,maliny, 4 prdele banánů (né jakože hodně banánů, ale 4 ty konce)
oběd: cottage jarní zelenina, 2 rohlíky, žlutá paprika, rajče, půl červený papriky,piškoty, ředkvičky, půl rohlíku, jedna slívošvestka
svačina: jahody, borůvky, maliny,mandle, rajčata
večeře: rajčata,ředkvičky,jahody,maliny,borůvky, sleď, 2 rohlíky,piškoty

Váha: 47 kg
obvod stehen : 46

Milkabuchta!

22. srpna 2014 v 15:35 | Azzy |  Pečeme!
Tákže.. Nedávno jsem objevila recept na "milka řezy" a proto jsem se vydala k nákupu borůvek - byly totiž jednou z hlavních ingrediencí.

Recept zde:
http://www.topmoucniky.cz/moucnik/24105-milka-rezy/

Co jsem snědla dvě vany borůvek, koupila jsem třetí, zauzlovala je na třikrát v igelitu, abych k nim nemohla a těšila se, až se dám dopoledne do pečení !

Inu, myslela jsem, že to dám bez té želatiny, ale pak mi máma řekla, že je to tam kvůli tomu, aby se to asi nevsáklo..
Inu takže jsem ještě narychlo dělala želatinu.

Ale výsledek stojí za to !!!

Je to vážně vynikající a když opominu kuchyň zaflákanou od mixování borůvek, nemám si na co stěžovat! :D

P.S. Já buchtu posypala milkou bílou i hnědou bez příchutě, aby to mělo nějakou tu milku,kromě vzhledu! :) Který se tím posypáním ale totálně zesral :D


Předsevzetí do 30.8.

20. srpna 2014 v 6:17 | Azzy |  Předsevzetí, úkoly..
Moje předsevzetí do 30. srpna

Inspirovala jsem se u Ko Ky, ale viděla jsem, že to dělalo víc z vás :) Tak se přidám
Sice se nerada něčím svazuju, ale tohle mi myslím prospěje.
  1. Přestat se přežírat,přestat ukusovat kolem jídel ( ráno sním např. snídani banán jogurt a skořice, k tomu pak 3 švestkoslívy,rohlík,kous čokolády,plátek šunky, piškoty, vlašský oříšky.. prostě cokoliv, co je doma po ruce, stejně tak po obědě a přes celé dopoledne)
  2. Začít se věnovat škole, rozvíjet své vědomosti
  3. Utřídit si pokojíček, vyházet alespoň nějaké staré věci
  4. Každý den alespoň 30 minut nějakého aktivního pohybu (rychlejší chůze, rotoped,kolo,běh.. ale počítám i úklid :D)
  5. Být milejší k ostatním a méně je otravovat vlastníma problémama.
Tak. Doufám, že alespoň něco z toho trošičku splním. Alespoň to první, protože nestojím o nějakou rakovinu žaludku Zamračený

Fotky jen dočasné

16. srpna 2014 v 21:21
Smažu je za tři dny ..


Bohužel takhle vypadat nikdy nemůžu.. teda pokud si nenechám odstranit aspoň dvě žebra a odsekat přebytečnou kůži na nohou...

In progress

15. srpna 2014 v 8:29 | Azzy |  In progress
Tak včera jsme byli s tátou ,,zapít" náš společný týden. SIce máme ještě dva dny a já nevím, jestli domů pojedu zítra, nebo až v neděli ráno, ale včera byla vhodná příležitost.
Tak jsem měla asi 4 panáky a půl piva a na to, že jsem víc než rok alkohol nepila to se mnou skoro nic neudělalo.
ALe oba jsme se rozkecali. A docela hodně jsme si toho řekli.. Možná víc, než bychom chtěli.. Ale já si myslím, že mi to trochu pomohlo.. DOmů jsme přišli kolem 2.00 ráno.. nic jsem nejedla. Prostě jsem neměla to nutkání.

ALe zase po ránu jsem toho zblajzla tři prdele no :D Nějaký těstoviny, 2 wafle, aktivii broskve, trochu čokolády, modrý hrozno, borůvky a já nevím, co ještě :D Ale měla jsem pak tep 120 za minutu, takže myslim že to už je spálené všechno.

Večer jsme se oba zvážili - táta měl 95 kg a já 51 ( tady na té váze mam 51 a doma 47.. takže další důvod se na to vysrat.. Přemýšlím, že až přijedu domu, tak tu váhu prostě vezmu a vyhodím ji z okna ... A krejčovský metr schovám někam pryč, abych k tomu už neměla přístup.

A konečně už to přestat definitivně hrotit. Jo, lezou mi žebra a páteř a mě se to strašně líbí.. ALe to se musí změnit.. až se vrátím domů, mám sem dávat fotky?

Chcete to vidět? Řekněte si :) Dala bych je sem třeba jen na den, protože přece jen, chci se ,,pochlubit", ale zase chci aby tenhle blog nebyl o kostrách a chci sem dát i fotku xichtu, takže bych sem ty fotky dala fakt jen s časovým omezením :-)


Tak a to je zatím asi všechno, co vám mohu říci .. :) VÍc už mě toho asi nenapadá..
Zatím se mějte a smějte!


HLásí se vám Azzy z "léčebného" pobytu

12. srpna 2014 v 8:37 | Azzy |  Kecátor
Takže, jak jsem psala, jsem teď týden u taťky. Je to pro mě příjemná změna. Co tu jsem, sice zobu, ale už ne tolik jako dřív a taky neplivu. BOhužel se vsadím, že až se vrátím domů, všechno vjede do starých kolejí :( Ale to já nechci.. Všimla jsem si, že mě nejvíce strhuje ta atmosféra doma.. Ta mrtvolná atmosféra. Mamka, která pořád vede řeči o tom, jak chce umřít. Jak život stojí za hovno. Jak vlastně celý svět nemá smysl, stejně jako život a jako to, že se mnou mluví. A pořád mi jen nadává za to, jak mě vychovala. A pak jde a řve na otce mé sestry, jakej je to idiot.

A já tam sedím uprostřed svého bordelu, který se skládá z 50% z papírků od sušenek a brambůrků, 20% drobků a 30% oblečení, nudíc se, štrachajíc v počítači a plivajíc.
Už nikdy víc!

Doma jsem vstala, šla jsem plivat, šla jsem na pc.. A utápěla se v depresivní náladě. Tady vstanu, všechno je v mnohem větším klídku, najím se, udělám si kafe, běhám tady 8 pater do schodů a ze schodů (když jdu na cígo, nebo jdeme do Teska na nákup - pěšky, výtah jsem zatím použila jen jednou a jsem tu 5 dní :) )

A pořád se něco děje. TO doma nebylo.

A hlavně motto dne zní : SERU NA TO ! :D
A tímhle se budu řídit asi už pořád. NO co, že jsem si dala kousek čokolády, nepůjdu se z toho zhroutit. NO co, že nemůžu usnout, dyť je to jedno. Dyť je to všechno tak jedno :)

A jak se máte vy??? :)

P.S. Včera jsem si koupila fakt megasupaúžasnej lak na nehty (jasně, že růžovej) a 2 čelenky Hello Kitty a pouzdro na mobil Hello Kitty :D Mám radost.

Vítejte

10. srpna 2014 v 15:33 | Azzy
Takže ahoj, někteří z vás mě už znají, jiní ne. Měla jsem blog. A ten jsem zrušila. A založila jsem si blog nový (jaké překvapení!) :D

Založila jsem ho, abych se s vámi mohla dělit dále o svůj život, ale už ne zcela tak anonimně, jako dříve a také ne takovým zoůsobem.

Plánuju sem dávat různé recepty, možná občas jídelníčky, tipy a rady k hubnutí, ale také menší filosofování, pár mých fejetonů a vůbec tak nějak od všeho trochu, možná i fotky :)

Takže - lovu zdar!
(Lovu pozitivních emocí..!)


P.S. BLog si zakládám, když jsem ted týden u táty a tak ten vzhled a všechno se začne měnit až budu doma, což bude + - za ten týden.