Azzy po pár letech

15. června 2017 v 10:47 | Azzy |  Kecátor
Ahoj. Jestlipak ještě někdo čte tento můj blog? Docela by mě to zajímalo, ale jak by to někdo mohl číst, když už jéta nic nepřidávám. Inu k věci.

Jsem to pořád já, ta samá frustrovaná zakomplexovaná osoba, jež nikdy nebude pravděpodobně spokojená se svým vzhledem.
Potřebuju si postěžovat a asi se i vyplakat. Jsem břídil.
Tenhle blog jsem končila někdy cca na váze 50 kg - možná méně, možná 55 ? Každopádně co bych dneska za tuhle váhu dala. Klidně za 60,...65.....70..... Hahaha. Není to paradox? Člověk je nejdříve zužován anorexií a topí se v ní pár let. Pak přijde něco, co mu změní život, ani se nenaděje.. A má 81 kilo. Jo, čtete správně. Během cca dvou let jsem nabrala úžasných 30 kilo. Jak se to mohlo stát? Jak to, že jsem to včas nezarazila? No, jednoduše - prostě jsem se na to vysrala. Byla jsem tak strašně ohromená tou svobodou, kdy se mi najednou zlomila ta hráz v hlavě a jídlo už nebyly kalorie ale prostě jenom jídlo.
Vlasy mi zase získaly na objemu, na hustotě. Ale moje sebevědomí? Je někde v prdeli.
Teď, kdy už mám břišní pneumatiku takovou, že si sotva vidim na pí, si už nemůžu vybavit jaký to bylo, když mi lezly ty kosti. To je tak zasraná zhovadělost.

Je to vůbec možný? Může se někdo vyléčit SÁM z anorexie a zase takhle šíleně nabrat?

Miluju nezdravý jídlo víc než sebe.
Mám hrozně problémů s kloubama.
Je mi 21.


Yep, tak se věci maj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucy.marek lucy.marek | 17. července 2017 v 8:07 | Reagovat

Ahoj. Musím taky uznat, že to je docela skok, ale vím, že se to stává. Na jednu stranu mám fakt radost, že jsi mohla zažít tu svobodu neřešit kalorie a užívat si jenom tak jídlo, na druhou stranu mě za tebe fakt mrzí, že máš sebevědomí aktuálně dole. Někdy si říkám, že sebevědomí by mělo existovat samostatně, mimo tělo, spíš odviset od životních zkušeností a zážitků, ale ono to tak prostě není. Ale přemýšlím hlavně nad tím, že člověk si přece může užívat jídlo, nepočítat kalorie a být v pohodě a přitom mít taky váhu takovou, aby s ní byl spokojený (pokud je teda zdravý a nemá třeba chronickou obezitu). Nevím, jak vypadá tvůj den, tvoje stravování/ pohyb/ stres/ pohoda - ale když bys o tom chtěla pokecat, klidně mi můžeš napsat: lucy.marek@email.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama